III Niedziela Wielkiego Postu

W poniedziałek uroczystość świętego Kazimierza. Podczas Mszy świętej wieczornej modlić się będziemy w intencji naszego Współbrata Pana Kazimierza Zdzichowskiego, nauczyciela w Szkołach Salezjańskich. We wtorek o 18.00 w intencji ks. Adriana z racji imienin. Serdecznie zapraszamy.

W czwartek o godzinie 8.00 wspominamy zmarłych polecanych w wypominkach. Na 18.00 zapraszamy ministrantów, scholę, młodzież oratorium i rodziców.

W piątek o godz. 12.00 Msza święta z udziałem chorych i adoracja Najświętszego Sakramentu, prowadzona przez wspólnotę Dzieło Modlitwy za Kapłanów.

W sobotę o 14.00 pielgrzymka do Sanktuarium Miłosierdzia Bożego.

W najbliższą niedzielę (10 marca) rozpoczniemy parafialne rekolekcje, które wygłosi ks. Michał Słojewski SDB, kierownik oratorium w Suwałkach.
Rozkład rekolekcji:

• W niedzielę Msze święte zgodnie z harmonogramem.
  • W poniedziałek, we wtorek i w środę Msze święte z nauką rekolekcyjną dla dorosłych o godz.: 6.30, 9.00, 11.00, 16.30, 18.00, 19.30. Dzieci i młodzież zgodnie z harmonogramem szkolnym.

W niedzielę zapraszamy od 10.00 do 14.00 na dzień Otwartych Drzwi w Szkołach Salezjańskich. Po Mszy świętej o 19.30 odbędzie się nabożeństwo z modlitwą o uzdrowienie. Przewodniczy ks. Andrzej Witerski.

Przedstawiciele grup parafialnych sprzedają baranki wielkanocne w cenie 14 złotych. Dochód przeznaczony na cele charytatywne w diecezji.

Najlepsze życzenia przekazujemy wspólnocie parafialnej, gościom, przyjaciołom. W modlitwie łączymy się z chorymi, którzy nie mogą przybywać do świątyni. Darem modlitwy otaczamy solenizantów i jubilatów tego tygodnia. Najlepsze życzenia, poparte modlitwą, kierujemy do wszystkich Pań z racji Ich święta w najbliższy piątek.