IV Niedziela Wielkiego Postu

Dni świętych rekolekcji uczyńmy szczególnym czasem zjednoczenia z Chrystusem, który podjął Mękę dla naszego odkupienia.

Rozkład rekolekcji: Dzisiaj Msze święte zgodnie z harmonogramem. W poniedziałek, we wtorek i w środę Msze święte z nauką rekolekcyjną dla dorosłych o godzinie 6.30, 9.00, 11.00, 16.30, 18.00, 19.30. Dzieci i młodzież zgodnie z harmonogramem szkolnym. Spowiedź w poniedziałek i we wtorek. Odwiedziny chorych w czwartek od godziny 10.00. Proszę zgłaszać tych, których nie odwiedzamy w pierwsze piątki miesiąca.

Dzisiaj po Mszy świętej o godzinie 12.00 spotkanie z rodzicami dzieci klas czwartych. Od 16.00 modlimy się o pokój na świecie.

Nabożeństwa wielkopostne:

• Gorzkie żale - w niedzielę o godzinie 8.20 i 17.20;
  • Droga krzyżowa - w piątki o godzinie 7.15, 16.30, 17.30, 18.45.

W środę przypada 11 rocznica wyboru Ojca świętego Franciszka. Niech Bóg obdarza Go potrzebnymi darami. W piątek rozpoczniemy nowennę do wspomożycielki Wiernych, w sobotę w intencji Ojczyzny, zgody narodowej i poszanowania życia ludzkiego. W niedzielę Msza święta o godzinie 9.00 z udziałem kandydatów do Bierzmowania. Po Mszy świętej spotkanie. Na 12.00 zapraszamy dzieci klas trzecich i rodziców. Poświęcimy książeczki do nabożeństwa.

Przedstawiciele grup parafialnych sprzedają baranki wielkanocne w cenie 14 złotych. Dochód przeznaczony na cele charytatywne w diecezji.

Zapraszamy dzisiaj na dzień Otwartych Drzwi w Szkołach Salezjańskich od 10.00 do 14.00. Po Mszy świętej o 19.30 nabożeństwo z modlitwą o uzdrowienie. Przewodniczy ksiądz Andrzej Witerski.

Najlepsze życzenia przekazujemy wspólnocie parafialnej, gościom, przyjaciołom i sympatykom. W modlitwie łączymy się z ludźmi chorymi, którzy nie mogą przybywać do świątyni. Darem modlitwy otaczamy solenizantów i jubilatów tego tygodnia.