III Niedziela Wielkanocna

W dniu dzisiejszym po Mszy świętej o godzinie 12.00 spotkanie przed Komunią świętą rocznicową. Od godziny 16.00 modlimy się o pokój na świecie.

Dzisiejsza niedziela rozpoczyna Tydzień Biblijny. Zachęcamy do czytania i rozważania Pisma świętego.

W dniu jutrzejszym o godzinie 18.00 ksiądz Biskup udzieli Sakramentu Bierzmowania młodzieży naszej parafii. Msza święta wieczorna dla ogółu wiernych o godzinie 16.30. Piętnaście minut wcześniej nowenna do Wspomożycielki Wiernych.

W sobotę podczas Mszy świętej wieczornej modlić się będziemy o radość życia wiecznego dla księdza Józefa Grzywaczewskiego – z racji 24 rocznicy śmierci.

W niedzielę Msza święta o godzinie 12.00 z udziałem dzieci klas trzecich i ich rodziców. Po Mszy świętej spotkanie. O godzinie 15.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia, Msza święta i spotkanie Salezjanów Współpracowników.

W dniu dzisiejszym wspólnota Szkół Salezjańskich zaprasza na dzeiń otwartych drzwi od 10.00 do 14.00

Zachęcam do nabywania i czytania prasy katolickiej. Dziękujemy za przekazywanie 1,5 % podatku na Fundację „Ku Mądrości”.

Najlepsze życzenia przekazujemy wspólnocie Eucharystycznej oraz waszym najbliższym. Łączymy się z tymi, którzy są chorzy i nie mogą razem z nami uczestniczyć w Eucharystii. Darem modlitwy otaczamy solenizantów i jubilatów tego tygodnia.